Kutcher vërteton se është baba perfekt - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kutcher vërteton se është baba perfekt

NULL NULL
19/05/2015

Ashton Kutcher vërtetoi se është babai ideal derisa u pa teksa shëtiste vajzën e tij Wyatt.

Aktorit dhe vajzës së vogël iu bashkangjit edhe bashkëshortja e Kutcher, Mila Kuins. Çifti i lumtur bashkë me vajzën e tyre po shëtisnin afër qytezës bregdetare në Kaliforni.

Atyre iu bashkangjitën edhe prindërit e Milës, transmeton Klan Kosova.

klankosova.tv

ashton

ashton 1