Kush e mban frymën më shumë, banorët bëjnë gara në xhakuzi (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kush e mban frymën më shumë, banorët bëjnë gara në xhakuzi (VIDEO)

NULL NULL
15.02.2023 15:50

Disa nga banorët e shtëpisë më të famshme në vend kanë shijuar rrezet e diellit në xhakuzi.

Ata poashtu kanë vendosur të bëjnë gara me njëri-tjetrin se kush po e mban më shumë frymën nën ujë.

Ndiqni videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.