Kur pronarja nuk është, breshka argëtohet - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kur pronarja nuk është, breshka argëtohet

NULL NULL
01/06/2015

Kjo breshkë  përdori drogë, voziti në gjendje të dehur si dhe shikoi pornografi derisa pronarja e saj nuk ishte aty.

Të paktën, kjo gjë ka ndodhur në bazë të fotografive të dërguara nga i dashuri i pronarës së breshkës të cilit i’u besua kujdesi i saj.

Ai tha se i realizoi këto fotografi pas lutjes së të dashurës për ta mbajtur atë larg problemeve dhe gjërave të këqija, transmeton Klan Kosova.

Breshkat kanë jetëgjatësinë më të madhe nga çdo kafshë e tokës ndërsa breshka më  e vjetër është thënë se ka jetuar për 188 vjet, por është e mundshme që ai u përmbajt nga netë të egra si ato në fotografi.

klankosova.tv

breshka 2

breshka 1