Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kuka: Gjakova dhe Krasniqi do të jenë me siguri bartëse në Lojëra Olimpike

NULL NULL
22.09.2023 17:50

Trajneri kosovar i xhudos, Driton Kuka, iu është gëzuar fitoreve të Nora Kelmendit dhe Distria Krasniqit në Azerbajxhan.

Në llogarinë  e tij në Facebook, Kuka ka thënë se Gjakova dhe Krasniqi do të jenë me siguri bartëse në Lojëra Olimpike, raporton Klan Kosova.

“Ditë e bukur atje në Baku për vendin tonë e popullin Shqiptar. Nesër garojnë Laura, Loriana e Akili ju urojmë suksese”, ka shkruar ai.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.