Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Krasniqi krenohet me bashkëshorten pasi u shpërblye me çmimin “Pjetër Bogdani”

NULL NULL
14.03.2023 15:48
Memli dhe Meliza Krasniqi
Memli dhe Meliza Krasniqi

Meliza Krasniqi, bashkëshortja e kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, sot u shpërblye me Çmimin Kombëtar “Pjetër Bogdani” për përkthimin më të mirë të vitit 2022, për veprën “Arti i fiksionit” të autorit David Lodge.

Kryetari i PDK-së, përmes një postimi në Facebook, tha se ndihet krenar për bashkëshorten e vet.

“Profesioniste e përkushtuar, nënë shembullore dhe bashkëshorte përkrahëse – kjo është Meliza.  Krenohem me ty!”, shkroi Krasniqi në Facebook, krahas fotografisë së bashkëshortes.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.