KQZ heq disa pika nga rendi i ditës (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

KQZ heq disa pika nga rendi i ditës (FOTO)

NULL NULL
06.04.2023 14:41

Komsioni Qendror i Zgjedhjeve po e mban mbledhje ku po diskutohet rreth organizimit të mundshëm të zgjedhjeve komunat veriore.

KQZ me këtë rast i ka shtyrë për një mbledhje tjetër disa pika nga rendi i ditës.

Klan Kosova.tv ka siguruar edhe agjendën e mbledhjes/ Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.
*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.