Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kolumbia mund Paraguain në Copa America

NULL NULL
25.06.2024 17:48

Kolumbia ka triumfuar ndaj Paraguait me rezultat 2:1 në Copa America.

Daniel Munoz dhe Jefferson Lerma realizuan golat e fitores në minutat 32’ dhe 42’, që të dy të asistuar nga James Rodriguez.

Ndërkaq, golin e vetëm për Paraguain e dha Julio Enciso në minutën e 69-të.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.