Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Klubet e mëdha evropiane pas Nanasit

NULL NULL
nga Shpend Spahija 04.12.2023 08:25

Shumë klube të mëdha evropiane janë vënë pas Sebastian Nanasi, talentit të Malmos, shkruan gazetari Fabrizio Romano.

21 vjeçari është një nga talentët më të mëdhenj të Skandinavisë dhe mund të kalojë në ligat e mëdha evropiane gjatë vitit 2024.

Në këtë sezon në Suedi, mesfushori nga 28 ndeshje ka regjistruar 11 gola dhe 6 asistime.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.