Klinë: Arrestohet e dyshuara për dhunë në familje - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Klinë: Arrestohet e dyshuara për dhunë në familje

NULL NULL
23.05.2023 10:17
e arrestuara

Të dielën në Klinë policia ka regjistruar një rast të dhunës në familje.

Është arrestuar e dyshuara femër pasi raportohet se ajo ajo dyshohet se e ka sulmuar fizikisht një femër tjetër.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.