Khole po merr vendime mjekësore për Lamar Odom - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Khole po merr vendime mjekësore për Lamar Odom

NULL NULL
15/10/2015

Khole Kardashian dhe Lamar Odom ligjërisht janë ende të martuar.

Ish lojtari i basketbollit, është duke luftuar për jetën, transmeton Klan Kosova.

Ai është gjetur pa ndjenja në Nevada, pasi një feste katër-ditëshe ku pretendohet që ai ka marrë 10 viagra.

Mjekët janë shprehur që gjendja e tij është shumë kritike dhe që Lamar është ende në koma.

Menjëherë pasi ka dëgjuar për gjendjen e tij, Khole ka shkuar së bashku me familjen e saj në spitalin ku ai po qëndron.

Sipas disa thashethemeve, është pikërisht Khole ajo që është duke bërë  vendime mjekësore për ish-in e saj.