Këto janë dy çmimet që do të ndahen për herë të parë në ceremoninë e Topit të Artë

Këto janë dy çmimet që do të ndahen për herë të parë në ceremoninë e Topit të Artë

NULL NULL
2 months më parë

France Football ka njoftuar se këtë vit përveç Topit të Artë do të ndahen edhe dy çmime të tjera.

Sipas raportimeve nga mediat spanjolle thuhet se këto çmime do të ndahen për herë të parë në histori.

Dy çmimet e reja që do të ndahen janë për “Klubin e Vitit” dhe “Golashënuesin e vitit”.

Ceremonia do të mbahet në Paris, ku do të filloj me fillim nga ora 21:00. /Klankosova.tv/