Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Këta mund të jenë kundërshtarët e Ballkanit në Champions

NULL NULL
06.06.2023 18:59
Ballkani

Ballkani është shpallur kampion i Superligës së Kosovës në futboll, për të dytën herë radhazi.

Ekipi nga Suhareka do të garojë në rrethin e parë kualifikues të Champions League.

Skuadra e Ilir Dajas, i ka mësuar kundërshtarët potencialë me të cilët do të mund të përballet.

Në listë janë plot 15 skuadra, që mund të luajnë me suharekasit në garën më prestigjioze të futbollit evropian.

E ndërkaq njërën prej tyre do ta mësojnë më 20 qershor.

Ndeshjet e para luhen më 11 dhe 12 korrik derisa ato të kthimit më 18 dhe 19 korrik./Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme