Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kaderja i drejtohet Yllit: Unë veshi çka të dua (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 01:33

Banorja e re e Big Brother VIP Kosova 2, Kaderja, i ka reaguar Yllit, pas komenteve që ai sipas saj ia bëri për veshjen.

Kaderja i tha Bucit se “unë veshi çka të dua”, pas komenteve që Buci i tha “pse nuk ke veshur diçka më të gjatë”, njofton Klankosova.tv.

Për të parë reagimet e dy banorëve, klikoni në videon më poshtë:

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.