Juliana-Stresit: Shuj bre, në xhep të shti (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Juliana-Stresit: Shuj bre, në xhep të shti (VIDEO)

NULL NULL
12.03.2023 19:33
Stresi

Juliana dhe Stresi e patën një debat me njëri-tjetrin, derisa afër tyre ishte edhe Ganja.

Stresi i tha Xhulit se është i njëjti si nga fillimi deri tani.

Ndërsa, ajo ia ktheu duke i thënë: “Ec bre shuj se ty në xhep të shti”.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.