21:58, 25 Gusht 2019

Ndarja mes Robert Berishës dhe Nora Istrefit ishte bërë lajm tash e sa kohë në mediat rozë.

Në një postim të fundit në Instagram Roberti ka bërë të ditur se ai dhe Nora nuk janë më së bashku dhe se do të mbesin shokë deri në vdekje.

Ndër të tjera ai falënderon ish-bashkëshorten e tij për prurjen në jetë të vajzës Renee dhe shumë kujtimeve të tjera.

 

View this post on Instagram

 

Portale te nderuara dhe ju fansa! Ju kom premtu qe keni me mar vesh prej meje e skeni nevoj mu lodhë e me kliku ne qdo titull qe e bojn portalet.. Osht punë e tyne dhe mjeshtri e gazetarve qe din me nxer asi tituj..Unë edhe Nora nuk jemi mo bashk,por tan jetën do jemi babi dhe mami i Renees loqkës tonë..? dhe shokë të mire deri ne vdekje..nese nuk ka mo dashni mes nje qiftit,nuk dmth me bo armik e mja kthy shpinën..bonuni pozitiv e keshni sa ma shum edhe respektojeni edhe qato qe sju don te miren se sen sbohet ? permes kti postimit @noraistrefi e falenderoj shum qe ma ka pru ne jetê nje fëmi si Renee…edhe shum kujtime te bukra prej 2006..Noriq -Tkom borxh tan jetën ? I wish you all the best

A post shared by Robert Berisha (@robertberishaofficial) on

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë