Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Jam mbyllur në shtëpi”, Gresa tregon problemet që ka me ankthin (VIDEO)

NULL NULL
01.03.2023 23:40

Banorja e shtëpisë së madhe të Big Brother VIP Kosova,Gresa gjatë kohës që po qëndronin jashtë në oborrin e shtëpisë,ka treguar problemet e saj me ankthin.

Gresa u shpreh se këtë problem me ankthin e ka pasur tashmë që dy vite.

“Kam pasur probleme me frymën tash që dy vite,jam mbyllur në shtëpi kam menduar që kam tërë botën kundër, që askush nuk më do”-ka thënë Gresa.

Por kjo gjë sipas Gresës, nuk e ndaloi atë që të hynte brenda dhe të sfidojë vetën.

“Nuk kam dashtur të hy brenda për këtë,por vendosa t’a sfidojë vetën”-shtoi ajo.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.