20:24, 30 Prill 2016

Atifete Jahjaga ende mbetet një figurë emblematike e Kosovës.

Ajo në një shkrim të saj autorial, risolli vështirësitë dhe rolin që e ka një grua në shoqërinë e këtushme, njofton Klan Kosova.

Për më shumë, ndiqeni kronikën e mëposhtme të përgatitur nga gazetarja Arbresha Shpati:

 

 

 

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë