11:46, 23 Janar 2020

Takimi mes emisarit amerikan Richard Grenell dhe Kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, vecse ka nisur.

LDK lidhur me këtë zhvillim ka ndarë pamje nga moment i pritjes së Grenell në selinë e LDK-së, njofton Klan Kosova.

Isa Mustafa brenda është parë i shoqëruar nga nënkryetarët Veliu dhe Osmani dhe anëtari i Kryesisë Hoti.

Ndërsa Zyrtari i lartë amerikan Richard Grenell nga Ambasadori, Philip Kosnett.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë