Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ilirjana dhe Lumbardhi komentojnë lojën e Bleros, çka sipas tyre e bën të fortë atë? (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 18:18
iliriana

Dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Lumbardhi dhe Iliriana ka komentuar lojën e Bleros.

Iliriana është shprehur se Blero është vetvetja, përcjell Klankosova.tv.

“Bleron e shoh si vetvetja”, është shprehur ajo.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.