Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“I thashë vetes ‘Can you do this’ “, Blero tregon se si e përgatiti veten para se të futet në BBVK (VIDEO)

NULL NULL
11.12.2023 01:43

Blero, Santiana dhe Besi kanë bisedaur për përgatitjet përpara se të hynin në Big Brother VIP Kosova 2.

Ishte Blero ai që e nisi këtë temë, ku tha se para se të hyja në BBVK 2, ia ka bërë sfidë vetes së tij

“I thashë vetes ‘Blerim, can you do this?’”, tha Blero, njofton Klankosova.tv.

Ndërsa, Besi tha se “nuk jam gju kështu, s’o që jam përgatitë shumë, s’e kam pyetur fort veten”, njofton Klankosova.tv.

Kurse, Santiana tha se “unë e kam ditë që mundem”.

Për të parë më shumë detaje rreth kësaj bisede, klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.