23:21, 4 Korrik 2020

Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti, nesër do të mbajë takim me drejtuesit e institucioneve shëndetësore.

Takimi do të mbahet në ndërtesën e Qeverisë dhe do të fillojë nga ora 13:00, transmeton Klan Kosova.

Konkurs Pune

Lexo më shumë