Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hapet televotimi për fituesin e “Eurovision 2023”, mund të votoni edhe nga Kosova

NULL NULL
13.05.2023 23:26
Eurovision
Eurovision

Është hapur televotimi për të shpallur fituesin e këtij edicioni të festivalit madhështor të këngës “Eurovision”, i cili këtë herë po mbahet në Liverpul.

Për herë të parë në historinë e “Eurovisionit”, sivjet kanë të drejtë të votojnë edhe shikuesit e vendeve që nuk janë pjesëmarrëse në “Eurovision 2023”, përfshirë ehde ata nga Kosova.

Shqipëria këtë edicion përfaqësohet nga Albina Kelmendi me familjen e vet me këngën “Duje”, për të votuar për të dërgoni kodin 10.

Ju mund të votoni deri në 20 herë, por mbani mend, nuk mund të votoni për vendin ku ndodheni (nëse e bëni, vota juaj nuk do të llogaritet, por prapë do të tarifoheni).

Për të votuar klikonni në linkun e mëposhtëm:

https://www.esc.vote/

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.