Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Hapet televotimi – këta janë banorët që shkojnë në nominim këtë javë (VIDEO)

NULL NULL
21.11.2023 00:56
Te nominuarit

Monika, Alby, Vesa, Edona, Lindita dhe Lumbardhi janë  banorët e nominuar për këtë javë.

Televotimi është i hapur me pyetjen “Kë doni të shpëtoni”, njofton Klankosova.tv.

Për të kuptuar se kush kë shpëtoi në zinxhir, shikoni videot e mëposhtme:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.