Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Goditet për vdekje nga vetura një këmbësor në Lezhë

NULL NULL
20.05.2023 00:32
policia

Një automjet ka përplasur një këmbësor në Lezhë, i cili është dërguar me urgjencë drejt spitalit të Traumës, por gjatë rrugës ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve të marra.

Gazetari i ABC News, Gjergj Figuri, raporton se aksidenti ka ndodhur në dalje të Lezhës. Nuk dihet ende identiteti i viktimës, ndërsa drejtuesi i automjetit është shoqëruar në polici. Sakaq, kanë nisur hetimet për të zbardhur shkaqet e aksidentit fatal./abcneës.al

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.