Gjeorgjiani prodhon kabllo të USB-së nga kapakët e shisheve plastike (VIDEO)

Gjeorgjiani prodhon kabllo të USB-së nga kapakët e shisheve plastike (VIDEO)

NULL NULL
3 months më parë

Një person në Gjeorgji po prodhon kabllo karikimi nga plastika e ricikluar.

Me përfshirjen e adoleshentëve që mbledhin kapakët e shisheve, kompania u tregon atyre se si të bëjnë një kabllo … dhe i informon ata në të njëjtën kohë për mbrojtjen e mjedisit, raporton AP, transmeton Klankosova.tv.