Gjendet një burrë i vdekur në Mitrovicë

Gjendet një burrë i vdekur në Mitrovicë

NULL NULL
4 months më parë

Një person është gjetur pa shenja jete në Mitrovicë.

Policia njofton se rreth orës 11:30 në rrugën “Shala e Bajgorës” në vendbanimin e tij, një 72 vjeçar është gjetur i vdekur.

“Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësit kompetente si dhe emergjenca nga Spitali Rajonal Mitrovicë, ku mjeku ka konstatuar se viktima ka vdekur. Në lidhje me rastin ёshtё njoftuar prokurori, dhe me urdhrin e tij trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore-Prishtinë për obduksion, ndërsa rasti është duke u hetuar si vdekje e dyshimtë”, thuhet në komunikatë, transmeton Klankosova.tv.