Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gianni De Biasi: Ndeshje shumë e mirë me një atmosferë të jashtëzakonshme

NULL NULL
13.11.2015 16:45

Gianni De Biasi ka thënë se ishte një ndeshje shumë e mirë me një atmosferë të jashtëzakonshme që krijuan tifozët në stadium

Trajneri i Shqipërisë, Gianni De Biasi, ka befasuar duke thënë se ‘luajtëm kundër vëllezërve tanë’, në ndeshjen që Kosova barazoi 2:2 me Shqipërinë.

“Ishte një atmosferë e jashtëzakonshme. Nuk ishte e lehtë që të luanim ndaj Kosovës duke e parë dashurinë që kanë mes veti këto dy vende. Po ashtu edhe fusha nuk ishte në nivel, por në fund të gjithë u ndan të kënaqur. Ishte ndeshje vëllazërore, luajtëm kundër vëllezërve tanë”, ka thënë De Biasi duke e cilësuar gjithashtu vetën shqiptar.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.