Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ganiu: Jam këtu me një qëllim – jam për ta bërë popullin krenar (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 15:36

Ganiu dhe Adri mbrëmë kanë folur për Bucin dhe lojën e tij brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2.

“Kur nuk shoh njerzillëk pse unë të njollosem në popull kur ai rrëzohet vet”, ka thënë Ganiu për Bucin.

Duke shtuar se qëllim i tij është që publikun e Big Brother VIP Kosova 2 ta bëjë të qesh sa më shumë.

“Unë jam këtu me një qëllim jam për ta bërë popullin krenar, për ta bërë të ndjehet mirë, sepse jetoj që askush të mos ndërrojë kanalin”.

“Unë do të japë kulturë dhe jam komedian”, ka thënë Ganiu./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.