Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gania respekton urdhrat e kapitenit, i bën “pasqyrë” tavolinat (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 17:49

Gani Gërmia është duke i zbatuar detyrat që i ka ndarë kapiteni i shtëpisë, Blerando.

Ai gjatë tërë kohës sot i ka mirëmbajtur tavolinat dhe oborrin jashtë.

Për të parë duke punuar Ganiun shikoni videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.