Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fotoist, festivali i parë ndërkombëtar i fotografisë

NULL NULL
18.09.2023 19:46

Mysafir në KultOra këtë herë ishte fotografi Burim Myftiu.

Myftiu është themeluesi i festivalit të parë ndërkombëtar të fotografisë në Kosovë, Fotoist.

Fotoisti nisi rrugëtimin e tij sivjet, më saktësisht në gusht, duke sjellë fotografë me renome ndërkombëtare si Paul Lowe.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.