Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fotografitë më të mira të dasmave gjatë vitit 2015-të

NULL NULL
18.12.2015 20:15

Dita e dasmës për shumë persona cilësohet si dita më e rëndësishme e jetës.

Shumë çifte rëndësi të veçantë i’u kushtojnë edhe fotografive të realizuara gjatë ceremonisë së dasmës, transmeton Klan Kosova.

Por janë disa fotografi të cilat kanë lënë gjurmë në vitin 2015-të.

Më poshtë mund t’i shikoni fotografitë më të mirë të dasmave gjatë këtij viti që për pak ditë po e lamë pas.

dasma9

dasma10

dasma11

dasma13

dasma12

dasma

dasma2

dasma3

dasma4

dasma5

dasma6

dasma7

dasma8

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.