Foto e Ditës - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Foto e Ditës

NULL NULL
28/05/2015

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, në rrjetin e tij social facebook ka publikuar fotografinë ku shihen duke i shtrënguar duart kryeministri i Kosovës Isa Mustafa dhe ai i Serbisë Aleksandar Vuçiq.

Këtë foto Rama e ka quajtur si “Foton e Ditës”.

Ky shtrëngim duarsh ka ndodhur në Forumin Ekonomik të Vjenës, që është duke i zhvilluar punimet në Tiranë.