Formacionet zyrtare: Manchester City – Newcastle United - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Formacionet zyrtare: Manchester City – Newcastle United

NULL NULL
03/10/2015

Para ndeshjes që do të zhvillohet në Etihad Stadium në mes të Manchester City dhe Newcastle United, janë bërë të ditura edhe formacionet zyrtare.

Kjo ndeshje është e vlefshme për javën e tetë në Preimer League, transmeton Klan Kosova.

Manchester City: Hart, Zabaleta, Otamendi, Mangala, Kolarov, Fernando, Fernandinho, Silva, Sterling, De Bruyne, Aguero.

Newcastle: Krul, Janmaat, Mbemba, Coloccini, Mbabu, Sissoko, Anita, Gouffran, Wijnaldum, Perez, Mitrovic.