Flaka vjen me risi - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Flaka vjen me risi

NULL NULL
21/05/2015

Instagrami dhe në përgjithësi rrjetet sociale po përdoren kohëve të fundit nga estrada jonë për paralajmërimet e rëndësishme rreth projekteve të tyre.

Edhe Flaka Krelani i ka qëndruar besnike kësaj forme të dhënies së informacionit, duke bërë publike se së shpejti vjen diçka e re.

Shihet se sërish ka bashkëpunuar me Ghettrox Production për vizuelizimin e projektit të ri.

Mbetet të shihet se a do t’i qëndrojë besnike zhanrit të saj të preferuar Rock .