Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Finalistët e përmbyllin mbrëmjen me super atmosferë të krijuar nga këngëtarja Lori (VIDEO)

NULL NULL
11.03.2023 02:21

Finalistët e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova e kanë përmbyllur natën e spektaklit Prime në mënyrën më të mirë.

Kjo falë këngëtares Loreta Kaçka – Lori, e cila iu ka dhuruar atyre një super performancë ‘live’ që ndezi atmosferën në oborrin e shtëpisë së “Vëllait të Madh”.

Lori ka interpretuar këngë popullore tradicionale të muzikës shqiptare si dhe disa prej hiteve më të mëdha të repertuarit të saj.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme