Fillon darka e të nominuarve e përgatitur me delikatesë nga Hotel International Prishtina (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fillon darka e të nominuarve e përgatitur me delikatesë nga Hotel International Prishtina (VIDEO)

NULL NULL
02.02.2023 22:07

Ka nisur darka e banorëve të nominuar, e cila tanimë shtrohet çdo javë nga “Vëllai i Madh”.

Pjesë e tryezës sonte janë të nominuarit e javës përfshirë: Atdheun, Mbresën, Blastën, Artën, Vedatin dhe Himena.

Pos ushqimeve të sërvirura me delikatesë nga Hotel International Prishtina, pjesë e darkës do të jenë edhe pyetjet pikante të bërë enkas për të nominuarit.

Darka po transmetohet ‘live’ edhe në kanalin zyrtar të Big Brother VIP Kosova në YouTube.