Ferizaj, babai raporton në polici rrëmbimin e dy vajzave

Ferizaj, babai raporton në polici rrëmbimin e dy vajzave

10 muaj më parë

Një person nga Ferizaji ka informuar policinë se dy të dyshuar me forcë kanë marrë dy vajzat e tij dhe i kanë dërguar në një fshat, ku më pas i kanë braktisur.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë intervistuar dhe më pas janë liruar. Rasti shkon në procedurë të rregullt.

Policia këtë rast e ka cilësuar si sulm seksual.