Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ermal Krasniqi do të transferohet jashtë Kosovës

NULL NULL
nga Shpend Spahija 12.12.2022 08:49

Sipas gazetarit Arlind Sadiku, sulmuesi i Ballkanit, Ermal Krasniqi, shumë shpejtë do të ndërrojë klub.

24 vjeçari ka arritur marrëveshje personale me Cluj, por mungon edhe marrëveshja e rumunëve me kampionin e Kosovës.

Sulmuesi ka kontratë me therandasit deri në verën e vitit 2023.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.