Emina Çunmulaj, sexy mama! (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Emina Çunmulaj, sexy mama! (FOTO)

NULL NULL
09/04/2018

Modelja e njohur shqiptare, Emina Çunmulaj, për pak muaj do të bëhet nënë për herë të dytë.

Gjatë kësaj kohe, ajo vazhdimisht ka publikuar momente nga përditshmëria e saj në rrjete sociale, duke ndarë kështu me fansat e saj të gjitha momentet, ndjenjat dhe përjetimet gjatë pritjes së ëmbël.

Shpesh herë, ajo publikon momente me të bijën, Ella Faria duke treguar se ssa shumë të dyja ato po e shijojnë këtë moment, njofton Klan Kosova.

E pavarësisht se jo rrallë herë, modelja është parë se ia plotëson vetes të gjitha dëshirat për ushqim, gjatë shtatzënisë, ajo duket mrekullueshëm.

Madje, shtatzënia e dytë i ka dhënë edhe shumë hijeshi.

Emina Çunmulaj së fundmi ka postuar disa fotografi nga pushimet e saj duke pozuar kështu me bikine dhe treguar edhe njëherë se format e saj trupore janë për çdo lakmi.

View this post on Instagram

Bump for days ☀️🏝

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on