23:55, 3 Prill 2020

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka bërë të ditur se atje janë shëruar sot dhjetë persona që ishin të prekur me Covid-19, transmeton Klan Kosova.

Sipas një grafikoni të publikuar gjatë ditës së djeshme nga Rama në rrjetin social Facebook bëhet e ditur se atje të prekur janë 277 persona me koronavirus dhe se deri dje ishin 77 raste të shëruara.

Konkurs Pune

Lexo më shumë