Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

E fitoi sfidën, “Vëllai i Madh” shpërblen kapitene Gresën (VIDEO)

NULL NULL
07.03.2023 01:41

Vëllai i Madh ka bërë të ditur se Gresa është zgjedhur kapitene në sfidën e kësaj jave.

Ajo për këtë ka marrë edhe një shpërblim, modelja do të ketë një fotosesion të realizuar nga fotografi Artan Korenica.

Ky fotosesion do të realizohet brenda shtëpisë më të madhe në vend.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.