Dorëzohet në polici vrasësi i Kavajës - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dorëzohet në polici vrasësi i Kavajës

NULL NULL
23.05.2023 19:21
policia shqiperi

Është dorëzuar në polici Habib Rexha, i cili dyshohet se e ka vrarë Arjan Gosën, në sy të babait.

Rexha ishte arratisur nga vendi i krimit, shkruan Abcnews.al përcjell Klankosova.tv

I dyshuari është vëllai i Altin Rexhës, i cili mbeti i vrarë dy muaj më parë në Kavajë.

Altin Rexha u përfshi në një konflikt me Edmond Gosën në muajin mars, vëllain e Arjan Gosës, dhe pas debatit me fjalë ata vranë njëri-tjetrin.

Edmond Gosa e qëlloi me thikë Altin Rexhën, ndërsa ky i fundit e qëlloi me armë zjarri.

Asnjëri prej tyre nuk mundi të mbijetonte.

Sherri mes tyre nisi për motive banale, ndërsa kjo ngjarje la pas tre të vdekur në vetëm dy muaj, shkruan Abcnews.al përcjell Klankosova.tv

Menjëherë pas ngjarjes tragjike, organet e rendit ofruan një shpërblim prej 10 mijë eurosh për kapjen e tij, por pas negociatave me familjarët Habib Rexha është vetëdorëzuar.

Dorëzohet në polici Habib Rexha, Photo Credits: Abcnews.al

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO

Policia nis negociatat për dorëzimin e vrasësit të Kavajës