Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dj PM, DAGZ, Lumi B, Majk dhe ZAZA bëhen “SEVDALI” (VIDEO)

NULL NULL
08.06.2023 22:08
Majk Sevdali

Dj PM, Dj DAGZ, Lumi B, Majk dhe ZAZA, i kanë bashkuar forcat.

Kjo për të sjell një bashkëpunim.

“Sevdali” është projekti më i ri që u lansua sot.

Deri më tani kjo këngë në kanalin e Youtube ka arritur që t’i marrë 54 mijë shikime.

Kënga është plot ritëm dhe pritet të jetë hit i kësaj vere./ Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.