Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Distria Krasniqi, shpallet sportistja më e mirë e vitit

NULL NULL
21.02.2024 22:40

Xhudistja Distria Krasniqi e ka fituar për herë të katërt çmimin e sportistes më të mirë të vitit në Kosovë.

Çmimi është ndarë nga Komiteti Olimpik i Kosovës në ceremoninë e “Laureatët  e Vitit 2023”.

Ndërsa çmimin e sportistit më të mirë e fitoi Akil Gjakova, për sukseset në vitin që lamë pasë.

Teksa Driton Kuka e mori çmimin e trajnerit të vitit, pasi udhëhoqi xhudistët drejt medaljeve.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.