Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Disa banorë ndahen veçmas, Edona i etiketon si “grupi i smokit” (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 15:43
Edona James

Disa nga banorët e Big Brother VIP Kosova, kanë qëndruar të ndarë nga banorët e tjerë.

E Adri me Edonën i etiketuan ata me një emër interesant.

“Allahile a, ju për mua jeni ‘grupi i smokit’”, i’u tha Edona banorëve, dhe teksa u kthye i’a bëri me sy Adrit, kinse porosia u krye.

Por për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.