Digjen dy vetura në Lipjan - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Digjen dy vetura në Lipjan

NULL NULL
23/09/2022

Një burrë nga Lipjani ka raportuar se dy veturat e tij janë përfshirë nga zjarri.

Ai ka bërë të ditur se si pasojë e zjarrit i janë dëmtuar edhe tre dritare të shtëpisë, përcjell Klankosova.tv.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se dy veturat e tij me targa vendore janë përfshirë nga zjarri. Si pasojë e zjarrit i janë dëmtuar edhe tre dritare të shtëpisë. Njësitë relevante policore dhe zjarrfikësit kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe kanë shuar zjarrin. Lidhur me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raport.