12:00, 16 Shtator 2019

Diddy dhe Lori Harvey po bëhen prindër?

Thashethemet për shtatzëni kanë filluar fundjavën e kaluar pasi Diddy dhe Lori u panë në Cabo kur edhe dukej barku i saj, transmeton Klan Kosova.

Burime pranë çiftit thonë se nuk është e vërtetë dhe se reperi ishte duke prekur barkun e saj për ta komplimetuar për formën e tij.

Por, edhe pse ky lajm rezulton të jetë i pavërtetë, çifti janë më të bashkuar se kurrë. Ata ishin të pandashëm muajt e fundit.

Konkurs Pune

Lexo më shumë