Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Derbi i Superligës, Drita pret Prishtinën në Gjilan

NULL NULL
22.04.2023 07:48
Superliga e Kosoves ne futboll

Këtë të shtunë Drita do të jetë nikoqire e Prishtinës nga ora 15:00 në kuadër të Superligës së Kosovës në Futboll.

Drita gjendet në pozitën e dytë me një pikë më pak se Ballkani që është në vendin e parë, ndërsa Prishtina pozicionohet në vendin e katërt me 41 pikë.

Në pesë ndeshjet e fundit, Drita ka dy fitore dhe tri barazime, ndërsa Prishtina ka tri fitore e dy humbje, njofton KlanKosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.