Demolohet një lokal në kryeqytet - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Demolohet një lokal në kryeqytet

NULL NULL
28.03.2023 23:25
POLICIA E KOSOVES

Një lokal është demoluar në rrugën “Rexhep Luci” në kryeqytet.

Lajmin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Menjëherë njësitet e nevojshme policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe në koordinim me prokurorin e shtetit kanë nisë një hetim për ndriçimin e plotë të kësaj ngjarje”, është shprehur Ahmeti, njofton Klankosova.tv.

Sipas Ahmetit, ngjarja raportohet të ketë ndodhur rreth orës 21:30.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS