Demantojnë fejesën - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Demantojnë fejesën

NULL NULL
26/05/2015
Nicky Minaj dhe Meek Mill nuk janë fejuar.

Gjatë një interviste për Fader Magazine, Meek Mill ka pranuar se është ne lidhje me reperen e famshme Nicky Minaj, por kjo është e tëra dhe nuk është e vertëtë se janë të fejuar, ashtu siç ishte raportuar ditë më parë.

“Lidhja jonë është e vërtetë, por nuk është ende koha të bëjmë plane për martesë, pasi jemi ende duke u njohur dhe duke mësuar gjëra për njëri tjetrin”, ka thënë Mill.

Ai deklaroi se madje edhe gjyshja e tij besoi në këto thashetheme, pasi siç thotë ai: “Ajo beson në çdo gjë që shfaqet në televizion”.